ПОДАРУНКИ НА ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 груд. 2017
В День святого Миколая учнівським та вчительським колективам навчальних закладів району було вручено цінні подарунки

В День святого Миколая до учнів закладів освіти нашого району завітали гості: голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга, помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова та начальник відділу освіти Лідія Остапчук.

Вони привітали дітей зі святом та вручили подарунки. А саме у  Тарасівську та Інгуло -Кам"янську філії – мультимедійні дошки та багатофункціональні пристрої (ксерокс, принтер і сканер), а у Новгородківський НВК ім П.Ф.Козуля , Верблюзький НВК, Новгородківський НВК та їх філії– багатофункціональні пристрої (ксерокс, принтер і сканер).