Нарада з організації харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти

16 лип. 2021
16 липня 2021 року відділом освіти Новгородківської селищної ради спільно з Новгородківським відділом головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області проведено нараду з відповідальними за організацію харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти громади. Основне питання наради - організація безпечного харчування у 2021/2022 навчальному році. Начальник відділу освіти селищної ради Удовиченко І.О. зосередила увагу відповідальних за харчування шкіл та садочків на першочерговості збереження здоров’я і життя дітей, необхідності посилення заходів із запобігання спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед учнів шляхом організації якісного гарячого харчування у закладах. Також Ірина Олександрівна наголосила на необхідності особистого контролю з боку відповідальних працівників за дотриманням санітарно-гігієнічних норм на харчоблоках. Відмітила важливість контролю за дотриманням норм харчування. А ще, про необхідність проведення роз’яснювальної роботи з учнями та їх батьками щодо важливості гарячого харчування для їх здоров’я. Начальник Новгородківського відділу головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Краснюк Н.М. зупинилася на заходах із організації постачання продуктів до освітніх закладів у 2021/2022 навчальному році. Розповіла про харчову безпеку та систему НАССР в закладах освіти. Крім цього, зауважила, що відповідальним особам необхідно ретельно перевіряти якість продукції та у наявних документах – термін її придатності, дотримуватись термінів умов зберігання та реалізації продуктів, що швидко псуються. Своєчасно заповнювати журнали температурного режиму в холодильниках, зберігати добові проби кожної страви до аналогічного прийому їжі із зазначенням дати і часу відбору проб. У ході наради були відпрацьовані нагальні проблеми та особливості організації гарячого харчування в закладах освіти у поточному навчальному році, з усіх питань надані відповідні доручення і рекомендації.