29 вер. 2017

Урочисті заходи присвячені Дню працівників освіти

29 вересня у районному будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, який традиційно відзначається у першу неділю жовтня. Першими привітали освітян Новгородківщини голови районної державної адміністрації Андрій Кочерга та районної ради Олександр Горбенко. Зі щирими словами вдячності за невтомну працю звернувся до усіх працівників освіти нашого краю народний депутат України Олесь Довгий та вручив керівникам навчальних закладів сертифікати на комп"ютерну техніку.
29 вер. 2017

Вітання з нагоди Дня освітян

Не знайти в цілому світі таких слів, які б змогли повною мірою висловити величезну подяку вам, шановні працівники сфери освіти. Спасибі вам за те, що сієте в душах дітей зерна мудрості і доброти. Нехай поважають Вас колеги, розуміють учні і дуже люблять рідні та близькі люди!
26 вер. 2017

Конкурс помічників вихователів «Супер няні»

У переддень Дня дошкілля – 26 вересня в Новгородківському дошкільному навчальному закладі «Світлячок». пройшов конкурс професійної майстерності «Кращий помічник вихователя Новгородківщини у 2017 році».
14 вер. 2017

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Голови Новгородківської районної державної адміністрації Кіровоградської області

1 вер. 2017

Поздоровлення з 1 вересня, з Днем знань!

Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас, нелегкий шлях пізнання, до нових звершень
30 серп. 2017

Серпнева конференція педагогічних працівників Новгородківщини

30 серпня 2017 року відбулася районна серпнева конференція педагогічних працівників Новгородківщини, у якій взяли участь працівники дошкільних, загальноосвітніх та позашкільного навчальних закладів.
17 лип. 2017

Проведення ремонтних робіт в навчальних закладах району

Заклади освіти району вже розпочали активну роботу щодо підготовки до нового навчального 2017-2018 року та опалювального сезону.
29 черв. 2017

ПОДЯКА

14 черв. 2017

Проект рішення сесії Новгородківської районної ради