ПРО РАЙОННИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКИХ ТВОРЧИХ РОБІТ ПРИСВЯЧЕНИЙ 30-ІЙ РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ НА ТЕМУ: «ГЕРОЇ ЧОРНОБИЛЯ ПОРУЧ»

4 квіт. 2016
УВАГА! УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС!!

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО РАЙОННИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКИХ ТВОРЧИХ РОБІТ  ПРИСВЯЧЕНИЙ 30-ІЙ РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ НА ТЕМУ:
 «ГЕРОЇ ЧОРНОБИЛЯ ПОРУЧ»

1.     Загальні положення

Районний конкурс учнівських творчих робіт на тему: «Герої Чорнобиля поруч»  поводиться серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів  району віком 12 – 16 років.

Метою проведення районного конкурсу учнівських творчих робіт «Герої Чорнобиля поруч»  (у подальшому — Конкурс)  є виявлення та стимулювання творчо обдарованої  учнівської молоді, які планують пов’язати себе із журналістською діяльністю.

Завдання конкурсу: сприяння профорієнтації молоді, її стимулювання до прояву активної життєвої позиції.

2. Керівництво конкурсом

Співорганізаторами Конкурсу є комунальне підприємство «Видавничо-інформаційний центр «Новгородківські вісті» та відділ освіти Новгородківської районної державної адміністрації.

3. Учасники Конкурсу

Учасниками Конкурсу можуть бути учні загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів  району віком 12 – 16 років.

4. Порядок та терміни проведення

Конкурс триватиме  з 4 до 20 квітня 2016 року. Роботи учасників конкурсу надсилати на адресу організаторів: КП «ВІЦ «Новгородківські вісті», вул. Кірова,11, смт Новгородка, 28200 або на e-mail (електронну адресу)  [email protected] до 21 квітня 2016 року.

Підведення підсумків конкурсу відбудеться 21 квітня  2016 року  компетентним журі в редакції газети «Новгородківські вісті». Нагородження переможців відбудеться 26 квітня 2016 року на урочистому заході до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

5. Вимоги до творчих робіт

Учасники Конкурсу повинні надіслати власну творчу роботу обсягом не більше 2 друкованих сторінок, 14 розміру шрифта Times New Roman, формату А4.

4. Визначення та відзначення переможців Конкурсу

4.1. Журі, яке формується організаторами, розглядає подані роботи, і його члени подають пропозиції щодо визначення та відзначення переможців. Журі має право встановлювати додаткові заохочувальні відзнаки або не визначати володарів окремих призових місць. У будь-якому випадку кількість переможців та призерів Конкурсу перевищуватиме одну особу. Верхня межа кількості призерів не встановлюється. Вирішальний голос при визначенні персонального складу володарів призових місць та порядку розподілу місць між ними належить керівникові конкурсу —  редактору  КП «ВІЦ «Новгородківські вісті».
4.2. Переможці відзначаються дипломами, подарунками та грошовим заохоченням (1місце – 300 грн., 2місце – 200 грн. та 3місце – 100 грн.).
4.3. Організатори мають право залучати спонсорів до відзначення переможців Конкурсу. Спонсори мають право відзначати окремих учасників власними призами на власний розсуд  та долучатись до відзначення переможців, які вже визначені журі.
4.4. Нагородження переможців відбувається публічно, за участі представників співорганізаторів Конкурсу, і висвітлюється у ЗМІ.