Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

lorem
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум

Олімпіади 2021

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
Серед учнів 8 класів:
І місце – Лісняк Ірина, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Бродовська Тетяна Миколаївна);
ІІ місце – Оводенко Вікторія, учениця Великочечеліївської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Парфенюк Світлана Іванівна);
ІІІ місце – Чала Вероніка, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Шостак В.А.).
Серед учнів 9 класів:
І місце – Бояр Марина, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Кумпан Анна Юріївна);
ІІ місце – Морозов Ігор, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Остання Альбіна Станіславівна) та Червона Вікторія, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Трехлєб Тетяна Анатоліївна);
ІІІ місце – Ільків Діана, учениця Новгородківської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Оксанич Наталія Сергіївна).
Серед учнів 10 класів:
І місце – Шайнога Аліна, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Бродовська Тетяна Миколаївна);
ІІ місце – Жук Діана, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Шрам Ірина Олександрівна);
ІІІ місце – Міняйло Софія, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Трехлєб Тетяна Анатоліївна).
Серед учнів 11 класів:
І місце – Чала Ліза, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Трахановська Валентина Іванівна);
ІІ місце – Антоненко Дар’я, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Трехлєб Тетяна Анатоліївна).
Дякуємо педагогам за підготовку переможців, а учням бажаємо успіхів на ІІІ та подальших етапах Всеукраїнських олімпіад.

___________________________________________________________________________________

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Серед учнів 6 класів:
І місце – Півторака Софія, учениця Білозернівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Сердюк Людмила Миколаївна);
ІІ місце – Натальчук Максим, учень Вершино-Кам’янської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Антоненко Ольга Олександрівна);
ІІІ місце – Харечко Артем, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Роменська Валентина Василівна).
Серед учнів 7 класів:
І місце – Червоний Вадим, учень комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Полєжаєва Софія Сергіївна);
ІІ місце – Маліновський Олександр, учень Петрокорбівської філії комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Захарова Оксана Володимирівна);
ІІІ місце – Мелешко Кіра, учениця Великочечеліївської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Луценко Людмила Павлівна).
Серед учнів 8 класів:
І місце – Подплєтній Іван, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Щербина Надія Василівна);
ІІ місце – Оводенко Вікторія, учениця Великочечеліївської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Луценко Людмила Павлівна);
ІІІ місце – Чала Вероніка, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Кісіль Людмила Михайлівна) та Єрмакович Оксана, учениця Новоандріївської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Удовиченко Олена Валентинівна).
Серед учнів 9 класів:
І місце – Четвертак Георгій, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Лобода Ольга Іванівна);
ІІ місце – Бояр Марина, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Кумпан Світлана Миколаївна);
ІІІ місце – Ломакіна Анжеліка, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Чабан Зіновій Васильович).
Серед учнів 10 класів:
І місце – Дорошко Наталія, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Щербина Надія Василівна);
ІІ місце – Міняйло Софія, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Чигрин Наталія Мирославівна).
Серед учнів 11 класів:
І місце – Мелешко Максим, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Щербина Надія Василівна);
ІІ місце – Кузів Олександра, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Полєжаєва Софія Сергіївна).
Щиро вітаємо переможців та вчителів! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості та перемоги у подальших конкурсних випробуваннях!

____________________________________________________________________________________

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Серед учнів 10 класів:

І місцеКравцова Анна, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Відєшин Андрій Васильович).

Серед учнів 11 класів:

І місцеАнтоненко Даря, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Відєшин Андрій Васильович);

ІІ місце –  Мізін Богдан, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Яричевська Ольга Володимирівна).

Вітаємо переможців та їх вчителів! Бажаємо не зупинятися на досягнутих перемогах, нескінченого прагнення до нових знань та гідного шанування Вашої роботи!

________________________________________________________________

 

 

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Серед учнів 11 класів:        

І місцеКузів Олександра, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Чигрин Наталія Мирославівна);

ІІ місце –  Шокал Марина, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Баркаган Оксана Володимирівна);

ІІІ місце – Балаєскул Вікторія,  учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Король Степан Богданович).

Щиро вітаємо наших переможців та їх наставників! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості та перемоги у подальших конкурсних випробуваннях!

____________________________________________________________________

 

 

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Серед учнів 10 класів:

І місцеКруцілова Світлана, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Потапова Людмила Миколаївна);

ІІ місцеМіняйло Софія, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Відєшин Андрій Васильович).

Серед учнів 11 класів:

І місцеКнижник Анжеліка, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Відєшин Андрій Васильович);

ІІ місце –  Тимченко  Даря, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Потапова Людмила Миколаївна).

Вітаємо переможців! Бажаємо натхнення та ще більших здобутків у майбутньому!

_______________________________________________________________

 

Переможці ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 у 2021/2022 навчальному році

________________________________________________________________________

 

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

 

Серед учнів 7 класів перемогу здобули:

І місце – Снісаренко Вероніка, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Луданова Олена Василівна);

ІІ місце – Дацький Віталій, учень Петрокорбівської філії комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Баланенко Анастасія Гаврилівна);

ІІІ місце – Чабан Максим, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Хімін Денис Вікторович).

Серед учнів 8 класів перемогу здобули:

І місцеОводенко Вікторія, учениця  Великочечеліївської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Вишневська Світлана Миколаївна);

ІІ місцеЄрмакович Оксана, учениця Новоандріївської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Щербина Марина Миколаївна);

ІІІ місцеПодплєтній Іван, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Хімін Денис Вікторович).

Серед учнів 9 класів:

І місцеКоваль Дарина, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Хімін Денис Вікторович);

ІІ місцеПівненко Віталій, учень Інгуло-Кам’янської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Півненко Надія Іванівна) та  Стєблін Олег – учень Білозернівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Мельник Світлана Сергіївна);

ІІІ місцеЖуравель Мирослава, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Насібова Вікторія Олександрівна), Ярижко Антоніна - Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Луданова Олена Василівна) та Коцар Назар – учень Митрофанівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Антоненко Ольга Олександрівна).

Серед учнів 10 класів:

І місцеДорошко Наталія, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Хімін Денис Вікторович);

ІІ місцеМіняйло Софія, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Насібова Вікторія Олександрівна).

Серед учнів 11 класів:

І місцеАнтоненко Даря, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Насібова Вікторія Олександрівна);

ІІ місце –  Недеря Юлія, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Хімін Денис Вікторович).

 

Дякуємо учням та вчителям за Вашу плідну працю. Бажаємо натхнення та ще більших здобутків у майбутньому!

 

______________________________________________________________________________

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з географії

Серед учнів 8 класів перемогу здобули:

І місце - Чала Вероніка, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Пуга Олександр Андрійович)

ІІ місцеЄрмакович Оксана, учениця Новоандріївської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Пасічна Олена Володимирівна);

ІІІ місцеПодплєтній Іван, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Яричевська Ольга Володимирівна);

Серед учнів 9 класів:

І місцеТроян Артем, учень комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Відешин Андрій Васильович);

ІІ місце - Коваль Дарина – учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Яричевська Ольга Володимирівна);

ІІІ місцеБояр Марта, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Польова Аліна Володимирівна).

Серед учнів 10 класів:

І місцеНатальчук Христина, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Яричевська Ольга Володимирівна);

ІІ місцеКравцова Анна, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Відешин Андрій Васильович);

ІІІ місце Сидоренко Дар’я, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Польова Аліна Володимирівна).

Серед учнів 11 класів:

І місцеЛегкобит Ольга, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Яричевська Ольга Володимирівна);

ІІ місце –  Снісаренко Денис, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Польова Аліна Володимирівна);

ІІІ місце – Комар Анна, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Відешин Андрій Васильович).

Щиро вітаємо наших переможців та їх наставників! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

 

_____________________________________________________________

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Серед учнів 8 класів перемогу здобули:

І місце – Ніколаєнко Вікторія, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель –  Трахановська Валентина Іванівна);

ІІ місце – Чала Вероніка, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»(вчитель – Пуга Лідія Михайлівна).

Серед учнів 9 класів:

І місце – Бояр Марина, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Бродовська Т. М.);

ІІ місце – Півненко Віталій, учень Інгуло-Кам’янської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Дудчик Тетяна Григорівна);

ІІІ місце – Ярижко Антоніна, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Пуга Лідія Михайлівна).

Серед учнів 10 класів:

ІІІ місце – Олексієвець Анастасія, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель –  Трахановська Валентина Іванівна).

Серед учнів 11 класів:

ІІІ місце – Мелешко Максим, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Журавель Марина Олександрівна).

 Щиро вітаємо всіх переможців та їхніх наставників! Бажаємо нових досягнень, звершень і перемог!

_________________________________________________________

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Серед учнів 9 класів (обслуговуюча праця):

І місце – Чепурко Марина, учениця Білозернівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Кудрик Світлана Олександрівна);

ІІ місце – Калаурна Анастасія, учениця Новгородківської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Бондаренко Ірина Володимирівна);

ІІІ місце – Алєксєєва Вікторія, учениця Петрокорбівської філії  комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Носова Наталія Володимирівна) та Червона Вікторія, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Долгерт Оксана Володимирівна).

Серед учнів 9 класів (технічна праця):

І місце – Іваник Нестор, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Дигадюк Євген Вікторович);

ІІ місце – Василенко Богдан, учень Великочечеліївської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель –  Луценко Анатолій Васильович);

ІІІ місце – Середа Леонід, учень Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Гіргус Ю.С.).

Серед учнів 11 класів (обслуговуюча праця):

І місце – Антоненко Дар’я, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Долгерт Оксана Володимирівна).

Серед учнів 11 класів (технічна праця):

І місце – Страмцов Сергій, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Дигадюк Євген Вікторович);

Дякуємо педагогам за підготовку  переможців, а учням бажаємо успіхів на ІІІ та подальших етапах Всеукраїнських олімпіад.

 

______________________________________________________________

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з

біології

Серед учнів 8 класів перемогу здобули:

І місце – Чала Вероніка, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Пуга Олександр Андрійович);

ІІ місце – Ніколаєнко Вікторія, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Орленко Світлана Володимирівна);

ІІІ місце – Оводенко Вікторія, учениця Великочечеліївської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Вишневська Світлана Миколаївна).

Серед учнів 9 класів:

І місце – Козіцька Валерія, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Пуга Олександр Андрійович);

ІІ місце – Грабовська Олександра, учениця Новгородківської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Ковальова Валентина Миколаївна);

 ІІІ місце – Журавель Мирослава, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Насібова Вікторія Олександрівна).

Серед учнів 10 класів:

І місце – Міняйло Софія, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Відєшин Андрій Васильович);

ІІ місце – Круцілова Світлана, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель –  Потапова Людмила Миколаївна);

ІІІ місце – Білоголова Дар’я, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Мараренко Валентина Миколаївна).

Серед учнів 11 класів:

І місце – Тимченко Дар’я, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Потапова Людмила Миколаївна);

ІІ місце – Книжник Анжеліка, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Відєшин Андрій Васильович).

Щиро вітаємо всіх переможців та їхніх наставників! Бажаємо нових досягнень, звершень і перемог!

__________________________________________________________

 

       

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Серед учнів 7 класів перемогу здобули:

І місце – Чабан Максим, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Баркаган Оксана Володимирівна);

ІІ місце – Дацький Віталій, учень Петрокорбівської філії комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Захарова Оксана Володимирівна);

ІІІ місце – Червоний Вадим, учень комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Чигрин Наталія Мирославівна).

Серед учнів 8 класів перемогу здобули:

І місце – Єрмакович Оксана, учениця Новоандріївської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Удовиченко Олена Василівна);

ІІ місце – Радченко Дарія, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Жук Юрій Сергійович);

ІІІ місце – Бардар’яну Анастасія, учениця Вершино-Кам’янської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Квочка Сергій Миколайович).

Серед учнів 9 класів:

І місце – Коваль Дарина, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Дигадюк Ольга Станіславівна);

ІІ місце – Троян Артем, учень комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Чигрин Наталія Мирославівна);

ІІІ місце – Стєблін Олег, учень Білозернівської  філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Луценко Людмила Павлівна).

Серед учнів 10 класів:

І місце – Міняйло Софія, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Жук Юрій Сергійович);

ІІ місце – Дорошко Наталія, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель –  Дигадюк Ольга станіславівна);

ІІІ місце – Білоголова Дарія, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Король Степан Богданович).

Серед учнів 11 класів:

І місце – Недеря Юлія, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель - Дигадюк Ольга станіславівна);

ІІ місце –  Кузів Олександра, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Чигрин Наталія Мирославівна).

Щиро вітаємо всіх переможців та їхніх наставників! Бажаємо нових досягнень, звершень і перемог!

_______________________________________________________________

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Серед учнів 7 класів перемогу здобули:

І місце Семенова Карина та Лисенко Анастасія, учениці комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Попович Наталія Леонідівна);

ІІ місце – Репа Євген, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Діхтярь Теяна Вікторівна);

ІІІ місце – Бабур Аліна, учениця Білозернівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Лаврись Лариса Василівна);

Серед учнів 8 класів перемогу здобули:

І місце - Ніколаєнко Вікторія, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель - Кравченко Тетяна Миколаївна);

ІІ місцеБазалюк Наталія, учениця Новоандріївської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Кутєпова Ніна Борисівна);

ІІІ місцеЧала Вероніка, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Чабан Надія Володимирівна) та Лісняк Ірина, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Хіміна Олена Вікторівна).

Серед учнів 9 класів:

І місцеЧервона Вікторія, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Анісевич Оксана Миколаївна);

ІІ місце розділили Бояр Марина учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Хіміна Олена Вікторівна) та Коваль Дарина – учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель - Кравченко Тетяна Миколаївна);

ІІІ місцеКозіцька Валерія, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Чабан Надія Володимирівна).

Серед учнів 10 класів:

І місцеШайнога Аліна, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Діхтярь Теяна Вікторівна);

ІІ місцеШурпило Анна, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Шепель Світлана Василівна);

ІІІ місце Круцілова Світлана, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель –  Притула Аліна Леонідівна).

Серед учнів 11 класів:

І місцеЧала Ліза, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель –  Притула Аліна Леонідівна);

ІІ місце –  Комар Анна, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Анісевич Оксана Миколаївна).

Щиро вітаємо наших переможців та їх наставників! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

___________________________________________

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Серед учнів 8 класів перемогу здобули:

І місце - Лісняк Ірина, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Баланович Катерина Федорівна);

ІІ місце – Ніколаєнко Вікторія, учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель - Калюжна Тетяна Віталіївна);

ІІІ місце – Чала Вероніка, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Кузьмич Галина Миколаївна).

Серед учнів 9 класів:

І місце – Журавель Мирослава, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Міняйло Володимир Павлович);

ІІ місце – Гуцул Світлана, учениця Петрокорбівської філії комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Сулима Світлана Костянтинівна);

ІІІ місце – Грабовська Олександра, учениця Новгородківської  філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Лахнов  Сергій Сергійович).

Серед учнів 10 класів:

І місце – Міняйло Софія, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Міняйло Володимир Павлович);

ІІ місце – Попович Владислав, учень комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель –  Гузова Тетяна Григорівна).

Серед учнів 11 класів:

І місце – Тимченко Дар’я , учениця комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель - Калюжна Тетяна Віталіївна);

ІІ місце –  Комар Анна, учениця комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» (вчитель – Міняйло Володимир Павлович).

Дякуємо педагогам за підготовку  переможців, а учням бажаємо успіхів на ІІІ та подальших етапах Всеукраїнських олімпіад.

_________________________________

 

Розпочався сезон Всеукраїнських олімпіад

            06 листопада 2021 року у приміщенні комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської селищної ради  відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії для учнів 8-11 класів підпорядкованих закладів освіти.

           До школи завітали секретар селищної ради Олег ВЄТРОВ та начальник відділу освіти Ірина УДОВИЧЕНКО, які підтримали учасників олімпіади, побажали їм високих результатів та перемоги.

______________________________

 

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад                    

у 2021/2022 навчальному році

Назва предмета

Дата проведення

Початок роботи

Дні роботи членів журі

1

Історія (8-11)

06.11.2021

09:00

06.11.2021

2

Українська мова та література (7-11)

07.11.2021

09:00

07.11.2021

3

Інформатика (8-11)

13.11.2021

09:00

13.11.2021

4

Фізика  (7-11)

14.11.2021

09:00

14.11.2021

5

Трудове навчання (8-11)

20.11.2021

09:00

20.11.2021

6

Біологія  (8-11)

20.11.2021

09:00

20.11.2021

7

Німецька мова (8-11)

21.11.2021

09:00

21.11.2021

8

Географія (8-11)

27.11.2021

09:00

27.11.2021

9

Хімія (7-11)

28.11.2021

09:00

28.11.2021

10

Екологія (10-11)

04.12.2021

09:00

04.12.2021

11

Астрономія (10-11)

05.12.2021

09:00

05.12.2021

12

Економіка (9-11)

05.12.2021

09:00

05.12.2021

13

Інформаційні технології (8-11)

11.12.2021

09:00

11.12.2021

14

Правознавство (9-11)

12.12.2021

09:00

12.12.2021

15

Англійська мова (8-11)

18.12.2021

09:00

18.12.2021

16

Математика (6-11)

19.12.2021

09:00

19.12.2021

__________________