колегія відділу освіти

23 черв. 2015
23 червня 2015 року відбулося чергове засідання колегії відділу освіти Новгородківської районної державної адміністроації. Колегія проведена за участю предстравників державної санітарно-епідеміологічної служби району та оперуповноваженого кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВС у Новгородківському районі. На колегю винесені питання про підсумки атестації педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району,аналіз державної підсумкової атестації з української мови та літератури учнів 11 класів у 2015 році, про стан правопорушень та превентивна робота серед учнів навчальних закладів у 2015 році, про дотримання санітароно-гігієнічних вимог та стан організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах району та під час відпочинку у пришкільних таборах з денним перебуванням дітей влітку 2015 року. Начальник відділу освіти Остапчук Л.М.зробила аналіз роботи закдаів освіти району у 2014/2015 навчальному році, повідомила про вимоги та зміни чинного законодавства щодо діяльності освітньої галузі, про необхідні заходи по збереженню мережі закладів освіти району та завдання для забезпечення належної підготовки до нового навчального року.Основном напрямком роботи у період проведення підготовки навчальних закладів до нового навчального року - є впровадження енергозберігаючих технологій під час проведення ремонтних робіт у закладах освіти, залучення додаткових інвестицій від різних фондів через організацію громадських проектів, проведення організаційних заходів по залученню 100% дітей свого регіону до навчання у підпорядкованих закладах освіти.