9 бер. 2017

Шевченківські дні

Щороку в Україні відзначають "Шевченківські дні" 9 і 10 березня, які потрапляють на роковини народження і смерті поета.
7 бер. 2017

День відкритих дверей для учнів Спасівського НВК

7 березня у Верблюзькому НВК відбувся День відкритих дверей для учнів та батьків Спасівського НВК. У програмі знайомства із закладом було наступне: проведення загальної екскурсії по школі; знайомство та спілкування гостей з їхніми ровесниками, класними керівниками та вчителями - предметниками; перегляд виставки виро бів гуртка народної творчості та декоративно - прикладного мистецтва (керівник Терещенко Н.В.); перегляд концертної програми за участю вихованців вокальних та хореографічних гуртків і ансамблю «Верблюзькі парубки та дівчата».
7 бер. 2017

Привітання

Милі і чарівні жінки! Колектив відділу освіти Новгородківської районної державної адміністрації вітає Вас зі святом весни - 8 березня. Бажаємо Вам від усієї душі міцного здоров'я, нев'янучої молодості та багато взаємного кохання! Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а Ви залишайтеся завжди такими ж неповторними якими Ви є зараз. Від усієї душі приєднуємось до всіх привітань, що Ви вже отримали, і ще раз бажаємо здійснення всіх ваших мрій. Зі святом Вас, дорогі жінки!
2 бер. 2017

Про популяризацію державних символів України

В Новоандріївському навчально-виховному комплексі кожного року проводиться конкурси малюнків та творчих робіт присвячених державним символам України: - Народні символи. - Живи та міцній, наша юна державо. - Тебе не можна не любили.
1 бер. 2017

Зустріч депутатів Молодіжного парламенту з членами Новгородківського районного парламенту дітей

01 березня відбулася зустріч депутатів Молодіжного парламенту Москальчук Катерини, Кодими Владислава, Кицак Олега, Савченка Олега з членами Новгородківського районного парламенту дітей в рамках пілотного проекту «Молодіжний парламент», яка пройшла на базі Новгородківського НВК. Гості показали всі напрямки своєї роботи та з радістю заохочували юних парламентарів до співпраці .
22 лют. 2017

Районні змагання з волейболу

22 лютого на базі Новгородківських навчально-виховних комплексів» відбулися районні змагання з волейболу серед шкільних команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів району. Наші найщиріші вітання спортсменам!
21 лют. 2017

МІС ТА МІСТЕР ОСВІТЯНИ НОВГОРОДКІВЩИНИ – 2017

Вже традиційно, у лютому місяці, щорічно в закладах району проходять тижні молодого вчителя. Це своєрідний підсумок першого року роботи на освітянські ниві. Це роздуми: наскільки вдалося зарекомендувати себе як молодого фахівця перед дитячими очима дітей; чи вдалося їх закохати в у свій предмет; чи став/стала прикладом для школярів?!
21 лют. 2017

Проект рішення Новгородківської районної ради

Про стан виконання районної цільової програми розвитку дошкільної освіти на 2014-2017 роки
20 лют. 2017