4 квіт. 2016

УВАГА! УВАГА! Оголошується літературний конккурс!

ПОЛОЖЕННЯ ПРО РАЙОННИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКИХ ТВОРЧИХ РОБІТ ПРИСВЯЧЕНИЙ 30-ІЙ РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ НА ТЕМУ: «ГЕРОЇ ЧОРНОБИЛЯ ПОРУЧ»

Про погодження призначення на посаду директора Петрокорбівського НВК

Про реорганізацію Верблюзького НВК

1. Реорганізувати юридичну особу: комунальний заклад Верблюзький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради Кіровоградської області шляхом перетворення в комунальний заклад «Верблюзький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради Кіровоградської області».
1 квіт. 2016

Про затвердження Статуту комунального закладу «Спасівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради Кірово

1 квіт. 2016

Про затвердження передавального акту Спасівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Про затвердження передавального акту Спасівського НВК
26 бер. 2016

МОЛОДЬ НОВГОРОДКІВЩИНИ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я

Школярі Новгородківщини зустріли березень щорічним традиційним фестивалем «Молодь обирає здоров’я», який відбувся 25 березня 2016 року
22 бер. 2016

Колегія відділу освіти

22 березня 2016 року відбулося засідання колегії відділу освіти Новгородківської районної державної адміністрації
18 бер. 2016

Про підсумки проведення районного фестивалю-конкурсу європейських культур «Єдина родина в центрі України»

В зв’язку з реалізацію регіональних завдань Президента України щодо пріоритету стратегічного розвитку України - її інтеграцію в європейське співтовариство, відповідно до наказу відділу освіти районної державної адміністрації від 03 березня 2016 року №33/о « Про проведення регіонального тижня національних культур «Єдина родина в центрі України» з метою зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних і освітніх потреб учнів загальноосвітніх навчальних закладів 18 березня 2016 року на базі ПТУ№36 смт.Новгородка проведений районний фестиваль-конкурс європейських культур «Єдина родина в центрі України» («Єврофест 2016»).
16 бер. 2016

Дружнє родинне педагогічне коло – затишок для серця

Педагогічну родину району в 2015 році поповнили 6 молодих спеціалістів. Минає їх перший трудовий рік, тож відділ освіти та районний комітет профспілки традиційно провели районний зліт молодих колег. В цьому році проведення зльоту співпало з 98 - річницею з дня народження Заслуженого вчителя України Павла Федосійовича Козуля, тож майбутню педагогічну еліту в цей день гостинно зустрів Новгородківський навчально-виховний комплекс, який носить ім’я нашого видатного земляка.
16 бер. 2016

Про проведення районного туру фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України ’’Козацький гарт’’ серед загальноосвітніх шкіл району

16 березня 2016 року проведено районний тур фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України ’’Козацький гарт’’ серед загальноосвітніх шкіл району. В даному заході брали участь команди 12 навчальних закладів.